Privatumo politika

Duomenų apsauga ir taylorandcolledge.lt naudojimo sąlygos

Duomenų apsauga UAB Dr. Oetker Baltic svetainėje

Šiame privatumo pranešime pateikiamas išsamus paaiškinimas apie įvairių rūšių asmens duomenis, kuriuos galime rinkti apie jus, ir informacija, kaip naudojame slapukus savo svetainėse. Taip pat paaiškinama, kaip laikysime ir tvarkysime jūsų asmens duomenis bei užtikrinsime jų saugumą.

1. KAS MES ESAME?

Paprastumo dėlei šiame pranešime „mes“ ir „mūsų“ reiškia UAB Dr. Oetker Baltic.
Esame UAB Dr. Oetker Baltic ir ši politika taikoma visiems kontaktams su mumis, susijusiems su mūsų prekių ženklais ir produktais (šioje svetainėje ir kitose mūsų valdomose svetainėse), įskaitant, bet neapsiribojant „Dr. Oetker“, „Ristorante Pizza“ ir „Feliciana“, „Guseppe“prekių ženklais.

2. KADA MES GALIME RINKTI JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų asmens duomenis galime rinkti šiais atvejais:

1. KAI LANKOTĖS MŪSŲ SVETAINĖSE IR PERKATE IŠ MŪSŲ PRODUKTUS AR PASLAUGAS

Standartinei interneto informacijai ir lankytojų elgesio modeliams rinkti naudojamės trečiosios šalies „Google Analytics“ paslaugomis. Tai darome tam, kad galėtume sužinoti, kiek žmonių apsilankė mūsų svetainėse, kurias svetainių dalis jie peržiūrėjo ir kuriomis naudojosi. Šią informaciją tvarkome tik tokiu būdu, kad niekas tiesiogiai nebūtų identifikuotas.

Jei mums reikia rinkti jūsų asmens duomenis naudojantis mūsų svetaine, pavyzdžiui, jei dalyvaujate konkurse, mes labai aiškiai informuosime, kokią informaciją renkame ir ką ketiname su ja daryti.

Prisijungusiųjų prie mūsų svetainės duomenis tvarkysime serverio žurnalo failuose. Šie duomenys gaunami iš jūsų galinės įrangos ir gali apimti asmens duomenis. Visų pirma, mes tvarkome šiuos duomenis:

 • jūsų galinio įrenginio operacinę sistemą
 • jūsų naudojamą naršyklę
 • jūsų teikėjo pavadinimą
 • jūsų IP adresą
 • prieigos duomenis ir laiką
 • peržiūrėtus puslapius ir paieškos terminus (jei taikoma)
 • šaltinį, kuris nukreipė jus į mūsų svetainę (nuoroda), pvz., „Google“, kitos svetainės ir socialinės žiniasklaidos svetainės

Ši tvarkymo veikla yra būtina siekiant užtikrinti mūsų svetainės veikimą, optimizuoti mūsų svetainės turinį ir prieinamumą bei teikti reikiamą informaciją viešosioms institucijoms kibernetinės atakos atveju. Teisinis šių duomenų tvarkymo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas.

Sekimas ir slapukai

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai ir panašios technologijos, kurios saugo informaciją apie jūsų galinį įrenginį arba pasiekia tokią informaciją šiais tikslais:

 • analizės ir personalizavimo – sekimo teikimas mūsų svetainei;
 • (pakartotinė) rinkodara/dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis;
 • pranešimų, kuriuos jau matėte, priminimas, kad daugiau jums jų nerodytume;
 • jūsų atpažinimas, kai lankotės mūsų svetainėje;
 • jūsų efektyvaus naršymo svetainėje užtikrinimas;
 • įvertinimas, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad galėtume ją atnaujinti ir tobulinti, kad suteiktume jums geriausias įmanomas galimybes.

Mūsų svetainės teikimas

Naudojame slapukus ir panašias technologijas, siekdami užtikrinti tam tikras mūsų svetainės funkcijas. Tai būtina norint pateikti mūsų svetainę. Tai darydami galime, pvz.:

 • išsaugoti jūsų pageidaujamą kalbos versiją mūsų svetainėje arba panašius nustatymus iki kito jūsų apsilankymo;
 • paskirstyti užklausas mūsų svetainei keliuose žiniatinklio serveriuose (apkrovos balansavimas);
 • pateikti vienodą kontekstą (seansą) daugeliui užklausų apie mūsų svetainę, siekiant palengvinti prisijungimu apsaugotų mūsų svetainės dalių darbą arba atsiskaitymo/mokėjimo procesus;
 • išsaugoti jūsų sutikimą dėl sekimo įrankių ir jūsų pasirinkimu įjungti/išjungti sekimo įrankius.

Kai tvarkome jūsų asmens duomenis siekdami išlaikyti mūsų svetainių vientisumą ir įvertinti mūsų svetainės lankytojų skaičių, darome tai manydami, kad tai būtina mūsų teisėtiems interesams įgyvendinti.

Analizė ir personalizavimas – sekimas

Naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad įvertintume vartotojų elgesį mūsų svetainėje ir pagal tai ją pritaikytume.

Gavę jūsų sutikimą, mes tvarkome informaciją apie jūsų galinį įrenginį ir jūsų naudojamą naršyklę (svetainės atveju) kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mūsų svetainės. Pavyzdžiui, galime sužinoti, kokius kalbos nustatymus naudojate mūsų svetainėje, ar naudojate išmanųjį telefoną, stalinį kompiuterį arba iš kurios šalies prisijungiate prie mūsų svetainės.

Be to, tvarkome informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, pavyzdžiui, iš kur esate nukreipiamas į mūsų svetainę, kiek laiko naudojatės mūsų svetaine ir kokiu keliu einate per atskirus antrinius puslapius. Pavyzdžiui, galime nustatyti, ar mus radote naudodamiesi paieškos sistema (ir jei taip, pagal kokį paieškos žodį) ar reklama, kiek laiko praleidote naršydami konkrečiame puslapyje ir kiek puslapių iš viso aplankėte.

Šią informaciją naudojame siekdami analizuoti vartotojų elgesį mūsų svetainėje ir atitinkamai optimizuoti svetainę. Tam tikrais atvejais sukuriame kelias skirtingas savo svetainės versijas, kurias pristatome atskiriems vartotojams ar vartotojų grupėms, ir naudojame slapukus ar panašias technologijas, kad įvertintume, kurią versiją ir kokiu būdu naudojate.

Teisinis šios mūsų tvarkymo veiklos pagrindas yra jūsų sutikimas. Galite bet kada atšaukti arba pakeisti savo sutikimą dėl tolesnio tvarkymo, pakeisdami sekimo nustatymus. Be to, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus dėl slapukų ir panašių technologijų.

Analizei ir personalizavimui naudojame šiuos produktus:

„Google Analytics“ / „Google Optimize“

„Google Analytics“ ir „Google Optimize“ teikia „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija („Google“). „Google“ tvarko jūsų duomenis mūsų (duomenų tvarkytojo) vardu. Mūsų „Google Analytics“ ir „Google Optimize“ konfigūracija neleidžia „Google“ naudoti duomenų, surinktų naudojant „Google Analytics“ arba „Google Optimize“, tobulinant „Google“ produktus ir paslaugas.
Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ naudojamus slapukus ir atitinkamus jų saugojimo laikotarpius rasite čia. „Google Optimize“ taip pat naudoja slapukus, kuriuos nustato „Google Analytics“ (žr. dokumentaciją čia).

(Pakartotinė) rinkodara/dalijimasis duomenimis su trečiosiomis šalimis

Naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad įvertintume mūsų reklamos kampanijų pasiekiamumą ir tai, kaip vartotojai, kurie sužinojo apie mūsų svetainę stebėdami mūsų reklamines kampanijas, naudojasi mūsų paslaugomis. Taip pat naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad užfiksuotume, kurie vartotojai naudojasi mūsų svetaine, kad sudarytume grupes („auditorijas“) ir kreiptumėmes į šias auditorijas kitose internetinėse platformose naudodami personalizuotą reklamą.

Jums sutikus, mes užfiksuosime, ar mus pasiekėte gavę informaciją iš mūsų reklamos kampanijų, kaip naudojotės mūsų svetaine. Pavyzdžiui, galime užfiksuoti, kuri reklamą mačiusių vartotojų dalis iš tikrųjų naudojasi mūsų svetainės turiniu. Tai leidžia mums geriau planuoti ir kontroliuoti reklamą.

Be to, savo svetainės vartotojus suskirstome į auditorijas. Auditorijos yra vartotojų grupės, kurias mes sudarome atsižvelgdami į tam tikrus kriterijus (pvz., visi vartotojai, kurie peržiūrėjo receptų kategoriją). Jei auditorijos vartotojai yra ir mūsų rinkodaros partnerių vartotojai, mes galime individualiai kreiptis į šiuos vartotojus skelbdami reklamą (pakartotinė rinkodara) mūsų rinkodaros partnerio platformoje. Mūsų rinkodaros partneris taip pat gali pasinaudoti informacija, sukauptą apie savo vartotojus vienoje iš mūsų auditorijų, siūlydamas mums panašias vartotojų grupes reklamai.

Šiuo tikslu informuojame rinkodaros partnerius, kad lankėtės mūsų svetainėje, taip pat ar lankėtės mūsų apibrėžtuose puslapiuose, ar atlikote kitus veiksmus (pvz., užregistravote paskyrą). Mūsų rinkodaros partneriai taip pat gali naudoti šią informaciją vykdydami sutartį su mumis, pavyzdžiui, norėdami dar labiau suasmeninti jūsų profilį savo platformoje.

Teisinis šios mūsų tvarkymo veiklos pagrindas yra jūsų sutikimas. Galite bet kada atšaukti arba pakeisti savo sutikimą dėl tolesnio tvarkymo, pakeisdami sekimo nustatymus. Be to, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus dėl slapukų ir panašių technologijų.

Mūsų rinkodaros partneriai yra atskiri duomenų tvarkymo, kurį jie atlieka savo tikslais, valdytojai. Rinkodaros partneris pateiks jums savo duomenų apsaugos informaciją.

Mes naudojame šiuos produktus (pakartotinei) rinkodarai ir dalijamės duomenimis su šiomis trečiosiomis šalimis:

„Facebook Pixel“

„Facebook Pixel“ teikia „Facebook Ireland Limited“, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbor Dublin 2, Airija („Facebook“). Daugiau informacijos apie „Facebook Pixel“ rasite čia. Taip pat skaitykite „Facebook“ duomenų politiką.

„Google Ads“ / „Doubleclick“

„Google Ads“/„Doubleclick“ teikia „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija („Google“). Daugiau informacijos apie Google nustatytus slapukus rasite čia. Taip pat žr. „Google“ privatumo politiką.

„Google Floodlight“

„Google Floodlight“ teikia „Google Ireland Limited“, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija („Google“). Daugiau informacijos apie Google nustatytus slapukus rasite čia. Taip pat žr. „Google“ privatumo politiką.

„The Trade Desk Pixel“

„The Trade Desk Pixel“ teikia „The UK Trade Desk Ltd. “, 10th Floor, 1 Bartholomew Close, London EC1A 7BL, Didžioji Britanija („The Trade Desk“). Taip pat skaitykite „The Trade Desk“ privatumo politiką (be kita ko, norėdami sužinoti apie slapukų saugojimo laikotarpius) ir galimybę atsisakyti „The Trade Desk“ vykdomo duomenų tvarkymo.

„Facebook“ puslapis

Mes turime „Facebook“ puslapį. „Facebook“ puslapį teikia „Facebook Ireland Limited“, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Airija („Facebook“). Naudojantis „Facebook“ puslapiu, „Facebook“ gali tvarkyti asmens duomenis, už kuriuos „Facebook“ ir mes esame bendrai atsakingi. Šį bendrą valdymą reglamentuoja „Facebook“ „Puslapio valdytojo priedas“.

Visą pagrindinę informaciją apie duomenų tvarkymą „Facebook“ puslapyje rasite „Facebook“ duomenų politikoje ir „Facebook“ slapukų politikoje.

Ten taip pat rasite visą informaciją apie asmens duomenų, kuriems taikomas duomenų tvarkymas, pobūdį ir apimtį, savo teises į informaciją, duomenų patvirtinimą, taisymą, pašalinimą, apribojimą, duomenų perkeliamumą ir skundų teikimą priežiūros institucijai.

Teisinis duomenų tvarkymo „Facebook“ puslapyje pagrindas yra mūsų, „Facebook“ ir jų klientų teisėtas interesas teikti reklamas, rekomendacijas ir gauti įžvalgas bei vertinimus. Galite pateikti „Facebook“ prieštaravimą dėl duomenų tvarkymo (žr. „Facebook“ duomenų politiką ir „Facebook“ slapukų politiką).

Mes neturime įtakos „Facebook“ vykdomam duomenų tvarkymui. Iš „Facebook“ negauname jokių duomenų, kurie leistų mums identifikuoti „Facebook“ puslapio naudotojus arba analizuoti jų naudojimo elgseną, išskyrus visą informaciją, kurią viešai skelbiate savo „Facebook profilyje“. Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip galima pakeisti „Facebook“ privatumo nustatymus, spustelėkite https://www.facebook.com/help/238318146535333/?helpref=hc_fnav

Kad užtikrintume savo svetainės saugumą ir našumą, naudojame trečiosios šalies „CloudFlare“ žiniatinklio programos ugniasienę. „CloudFlare“ valdo turinio pateikimo tinklą (angl. Content Delivery Network – CDN), kuris saugo mūsų svetainės kopijas, kad būtų galima greičiau prisijungti iš kelių geografinių vietų. CDN leidžia vartotojams pasiekti svetainę greičiau nei įprastai, kai jie nėra JK. Visi duomenys tvarkomi naudojantis mūsų serveriu, esančiu JK, o „CloudFlare“ nesaugo jokių duomenų, išskyrus esminiams saugumo tikslams (pavyzdžiui, jei kada nors įvyktų duomenų incidentas, visi su tuo incidentu susiję IP adresai būtų įrašyti ir saugomi, kad galėtume ištirti problemą ir padaryti viską, kad tai nepasikartotų). Paslauga tvarko svetainės lankytojų IP adresus, kad apsaugotų mūsų svetainę.

Teisinis pagrindas, kuriuo remiamės tvarkydami jūsų duomenis, kai leidžiate pasirinktinius slapukus, yra jūsų sutikimas.

2. KAI TELEFONU PERKATE PRODUKTUS AR PASLAUGAS IŠ MŪSŲ ARBA KAI GAUNATE BET KOKIUS KUPONUS

Mes rinksime tik tuos asmens duomenis, kurių mums reikia sandoriui su jumis užbaigti, o jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra būtinas pagal sutartį ir atitinka mūsų teisėtus interesus.

3. KAI ATSILIEPIATE Į BET KURĮ MŪSŲ ĮRAŠĄ SOCIALINIUOSE TINKLUOSE AR KAMPANIJĄ

Tvarkydami jūsų asmens duomenis šioje situacijoje mes remiamės jūsų sutikimu ir teisėtais interesais. Jei sekate mus arba bendraujate su mumis kuriame nors iš mūsų puslapių socialinės žiniasklaidos platformose, pvz., „Facebook“, „Instagram“ ir kt., bet kokiai jūsų pateiktai informacijai bus taikomas mūsų privatumo pranešimas ir socialinės žiniasklaidos platformos privatumo pranešimas. Primygtinai rekomenduojame susipažinti su socialinės žiniasklaidos platformų privatumo politika, kad žinotumėte, ką jos gali daryti su visais jūsų pateiktais asmens duomenimis.

4. KAI APSILANKOTE BET KURIOSE MŪSŲ PATALPOSE, SAUGOMOSE STEBĖJIMO KAMEROMIS

Jūsų ir mūsų verslo partnerių saugumo sumetimais galime įrašyti jus stebėjimo kameromis. Stebėjimo kamerų vaizdus saugosime tik tiek, kiek reikės, o tada visiškai ištrinsime iš savo sistemos. Šiuos asmens duomenis tvarkome, nes tai atitinka mūsų teisėtus interesus.

5. KAI BET KURIS MŪSŲ TIEKĖJAS AR VERSLO PARTNERIS PASIDALIJA JŪSŲ INFORMACIJA SU MUMIS

Taip gali atsitikti tokiose situacijose, kai mūsų pristatymo partneriai paprašo jūsų pasirašyti, kad priimtumėte iš mūsų užsakytas prekes. Mes paprašysime jūsų pasidalyti su mumis jūsų asmens duomenimis, nes tai atitiktų mūsų teisėtus interesus.

6. IŠ INFORMACIJOS, KURIĄ UŽPILDĖTE BET KURIOJE APKLAUSOJE

Kai atsakinėsite į mums skirtas apklausas, paprašysime jūsų sutikimo naudoti jūsų asmens duomenis, ir tai yra pagrindas, kuriuo remdamiesi tvarkysime tuos asmens duomenis.

7. JEI DALYVAUJATE BET KURIAME IŠ MŪSŲ PRIZŲ TRAUKIMŲ AR KONKURSŲ ARBA JEI LANKĖTĖS KURIAME NORS IŠ MŪSŲ RENGINIŲ AR AKCIJŲ

Tvarkydami asmens duomenis tokiose situacijose mes remiamės jūsų sutikimu arba savo teisėtais interesais.

8. JEI KREIPĖTĖS Į MUS, PRAŠYDAMI INFORMACIJOS APIE MŪSŲ PRODUKTUS AR PASLAUGAS

Po to, kai kreipėtės į mus, mes remiamės sutikimu tvarkyti jūsų asmens duomenis.

9. JEI (MES TIKIMĖS, KAD TAIP NIEKADA NENUTIKS) PATYRĖTE NELAIMINGĄ ATSITIKIMĄ BET KURIOJE MŪSŲ PATALPOJE IR MES PRAŠOME UŽPILDYTI VISAS SU TUO SUSIJUSIAS FORMAS.

Šioje situacijoje jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas būtų mūsų teisėtas interesas.

10. JEI KREIPIATĖS Į MUS DĖL DARBO

Rinksime asmeninę informaciją apie kandidatus iš įvairių šaltinių, įskaitant jus, įdarbinimo agentūras, jūsų rekomendacijų teikėjus ir informacijos apie teistumą (neteistumą) bei draudimą užimti ta tikras pareigas teikėją (paprastai teistumo (neteistumo) patikrinimą atliksime tik tada, jei kreipsitės dėl pareigų, susijusių su finansais).

3. MŪSŲ RENKAMŲ ASMENS DUOMENŲ RŪŠYS

Niekada neprašysime jūsų pateikti informacijos, kuri nėra būtina. Asmens duomenys, kurių galime prašyti, apima:

 • jūsų vardą, pavardę, pašto adresą, gimimo datą, el. pašto adresą ir telefono numerį;
 • jūsų banko sąskaitos duomenis (jei mums jų reikia, kad galėtume kredituoti jūsų sąskaitą, kad būtų grąžintos lėšos, arba vykdydami produkto reklamą. Niekada nenurašysime pinigų iš jūsų banko sąskaitos);
 • jei turite internetinę paskyrą pas mus, išsaugosime jūsų prisijungimo duomenis (jie bus saugomi užšifruotu formatu, kad niekas kitas negalėtų jais naudotis);
 • susisiekus su mumis telefonu, pokalbio įrašą galime išsaugoti kompiuteryje arba užrašytą popieriuje. Taip pat galime įrašyti visus nusiskundimus ar problemas, dėl kurių į mus kreipiatės;
 • vykdydami reklamines akcijas galime prašyti jūsų informacijos apie tokius dalykus, kaip jūsų mitybos nuostatos, kokia muzika jums patinka ir kokios yra jūsų mėgstamos spalvos. Šią informaciją naudosime norėdami nustatyti dalykus, kurie gali mums padėti rinkodaros kampanijose;
 • jei kreipsitės dėl darbo mūsų organizacijoje, paprašysime jūsų CV kopijos, motyvacinio laiško ir informacijos, kurią pateikiate paraiškos formoje. Vykdydami atranką taip pat saugosime išsamią informaciją, kurią pateiksite pokalbio su mumis metu. Taip pat galime prašyti toliau nurodytos „specialių kategorijų“ jautresnės asmeninės informacijos, įskaitant:
  • informaciją apie jūsų rasę ar etninę kilmę, religinius įsitikinimus ir seksualinę orientaciją – ji bus naudojama tik mūsų lygių galimybių stebėsenai;
  • informacija apie jūsų sveikatą, įskaitant sveikatos būklę ir sveikatos bei ligos įrašus;
  • išsamią informaciją apie bet kokius apkaltinamuosius nuosprendžius ir nusikaltimus.

4. KAM NAUDOSIME JŪSŲ DUOMENIS?

Kad galėtume palaikyti santykius su jumis, mums gali tekti saugoti ar tvarkyti asmens duomenis, kuriuos mums pateikėte, arba gali tekti perduoti juos vienam ar keliems mūsų verslo partneriams, kad galėtume geriau patenkinti jūsų poreikius. Taip pat galime naudoti jūsų duomenis siekdami tobulinti savo produktus arba informuoti jus apie specialius pasiūlymus. Jūsų asmens duomenys bus naudojami tik klientų valdymo, apklausų apie produktus ar rinkodaros tikslais. Mes jokiu būdu neparduosime jūsų duomenų trečiosioms šalims. Jei vis dėlto tektų naudotis trečiųjų šalių paslaugomis, pvz. produktų rinkodarai ir reklamai, konkursų vykdymui, turėsime perduoti Jūsų duomenis toms trečiosioms šalims. Mes pasirūpinsime, kad jie taikytų saugumo priemones užtikrindami jūsų duomenų saugumą.

Organizacijos, su kuriomis mes galime dalytis jūsų asmens duomenimis, yra šios:

 • pristatymo kurjeriai, kuponų vykdymo, prizų įteikimo įmonės ir pašto įmonės;
 • IT įmonės, kurios palaiko mūsų sistemas ir svetainę;
 • profesionalūs paslaugų teikėjai, tokie kaip rinkodaros agentūros, reklamos partneriai ir svetainių prieglobos teikėjai, kurie padeda mums plėtoti verslą;
 • socialinės žiniasklaidos svetainės, kuriose rodomi jus galintys sudominti produktai, įskaitant tuos atvejus, kai pasirenkate susieti savo paskyrą su mumis. Mes galime naudoti jūsų asmeninius duomenis socialinėje žiniasklaidoje jų reklamos platformose arba per trečiųjų šalių agentūras, kad parodytume jums produktus/paslaugas/turinį, kuris galėtų jus sudominti, įskaitant tuos atvejus, kai nuspręsite susieti savo paskyrą su mumis. Socialinės žiniasklaidos reklamos įrankiai leidžia mums nukreipti jus atsižvelgiant į jūsų pomėgius, demografinius rodiklius, el. pašto adresą, geografinę vietą ir veiklą mūsų svetainėse, bet tuo neapsiribojant. Norėdami pasidalyti su jumis šiuo svarbiu turiniu, galime pasidalyti el. pašto adresu, kurį mums suteikėte kokiu nors būdu, pavyzdžiui, registruodamiesi konkurse arba prisiregistruodami prie mūsų el. pašto duomenų bazės. Kai įkeliate informaciją apie savo klientą į socialinės žiniasklaidos svetaines, informacijai taikoma maiša (jūsų duomenys konvertuojami į atsitiktinių imčių kodą). Jei nebenorite gauti rinkodaros informacijos iš mūsų per socialinės žiniasklaidos svetaines, žr. 9 skyrių „Jūsų teisės“.

Kai dalijamės jūsų duomenimis, pateikiame tik tą informaciją, kurios reikia konkrečiam tikslui, o asmuo, su kuriuo dalijamės jūsų informacija, galės naudoti jūsų duomenis tik tuo konkrečiu tikslu. Trečiosios šalys bus žmonės, kuriais pasitikime, siekdami užtikrinti, kad jūsų privatumas būtų visada gerbiamas, o jei nustosime su jomis bendradarbiauti, jos ištrins jūsų duomenis arba pasirūpins, kad jie būtų anonimizuoti.

Mes perduosime jūsų duomenis trečiosioms šalims jų pačių tikslais tik tuo atveju, jei davėte mums aiškų sutikimą tai daryti, nebent mes turime teisinį įsipareigojimą dalytis informacija, pvz., su policija ar kitomis reguliavimo ar valdžios institucijomis.

Jei mes turime jūsų asmens duomenis, gautus įdarbinant, naudosime jūsų asmens duomenis, kad įvertintume jūsų įgūdžius, kvalifikaciją ir tinkamumą pareigoms, į kurias pretenduojate, ir patikrintume rekomendacijas. Taip pat naudosime jūsų asmens duomenis šio proceso metu, kad bendrautume su jumis, išsaugotume įrašus apie įdarbinimo procesą ir vykdytume teisinius ar reguliavimo reikalavimus. Tvarkydami jūsų asmens duomenis įdarbinimo proceso metu mes remiamės teisėtais interesais. Jei įdarbinimo proceso metu paprašysime jūsų pateikti neskelbtiną asmeninę informaciją, ji bus naudojama tik šiais būdais:

 • mes naudosime informaciją apie jūsų neįgalumo statusą, kad nuspręstume, ar mums reikia atlikti atitinkamus pakeitimus įdarbinimo proceso metu, pavyzdžiui, ar reikia atlikti pakeitimus testo ar pokalbio metu;
 • naudosime informaciją apie jūsų rasę, tautinę ar etninę kilmę, religinius, filosofinius ar moralinius įsitikinimus arba seksualinę orientaciją, siekdami užtikrinti prasmingas lygias galimybes ir stebėjimą.

5. JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ RINKIMO TEISINĖS PRIEŽASTYS

Duomenų apsaugos įstatymai leidžia įmonėms rinkti jūsų asmens duomenis dėl kelių skirtingų priežasčių. Jūsų asmens duomenis rinksime tik tuo atveju, jei tam turėsime teisinę priežastį. Tai gali būti viena ar keletas iš šių priežasčių.

Sutikimas – kai jūs sutinkate, kad turėtume jūsų asmens duomenis. Galbūt sutikote, kad atsiųstume jums tokius duomenis, kaip išsami informacija apie mūsų akcijas, produktus ir paslaugas arba naujienlaiškius. Galite bet kada persigalvoti ir pasakyti, kad nebenorite gauti iš mūsų jokios informacijos, arba norite pakeisti informacijos gavimo būdą, atnaujindami savo nuostatas. Tai galite padaryti dviem būdais:

 1. spustelėkite bet kurio šiuo metu iš mūsų gaunamo el. laiško poraštėje esančią prenumeratos atsisakymo nuorodą;
 2. arba atsiųskite el. laišką adresu oetker@oetker.com įrašydami:
  • savo vardą ir pavardę;
  • el. pašto adresą, kurį užsiregistravote prisijungdami prie adresatų sąrašo;
  • bet kokius savo bendravimo nuostatų pakeitimus, kuriuos norėtumėte padaryti.

Atitiktis – siekiant laikytis teisinių reikalavimų, pvz., sveikatos ir saugos įstatymų, mums gali tekti rinkti ir tvarkyti jūsų duomenis.

Sutartiniai įsipareigojimai – sudarę su jumis sutartį, turėsime rinkti ir tvarkyti jūsų asmens duomenis, kad galėtume įvykdyti savo sutartinius įsipareigojimus.

Teisėtas interesas – galime naudoti jūsų asmens duomenis siekdami patenkinti pagrįstus verslo interesus, jei tai nedaro reikšmingo poveikio jūsų teisėms. Tai apimtų, pavyzdžiui, jūsų asmens duomenų naudojimą siunčiant jums suasmenintus pasiūlymus pagal jūsų pirkimo istoriją.

6. KAIP SAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS

Mes visada elgsimės su jūsų asmens duomenimis pagarbiai ir rūpestingai. Naudodami tinkamas technines ir organizacines priemones visiems prekių ženklams, įskaitant naujausią šifravimą, ryšį per SSL, ribotą prieigą prie mūsų turimų duomenų ir reguliarius programinės įrangos atnaujinimus, užtikrinsime, kad mūsų svetainės ir programos būtų saugios.

Visi mūsų darbuotojai yra supažindinti su duomenų apsaugos įstatymais ir pagal sutartį yra įsipareigoję saugoti jūsų asmens duomenis. Užtikrinome, kad visi mūsų tiekėjai ir verslo partneriai turėtų tokią pat teisinę prievolę apsaugoti jūsų asmens duomenis, kaip ir mes.

Mes niekada nelaikysime jūsų asmens duomenų ilgiau, negu būtina. Peržiūrėjome savo procesus siekdami užtikrinti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis iš savo sistemų, kai mums nebereikės jų tam tikslui, kuriam jie buvo surinkti.

7. JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS UŽ EUROPOS EKONOMINĖS ERDVĖS (EEE) RIBŲ

Mums gali prireikti perduoti jūsų asmens duomenis už EEE ribų, kad galėtume atlikti tokius veiksmus, kaip užsakymo tvarkymas arba informacijos apie jūsų mokėjimus rinkimas. Mes pasirūpinsime, kad būtų taikomos procedūros, užtikrinančios, kad jūsų duomenims būtų taikoma tokia pati apsauga, kokią jie gauna tvarkomi EEE viduje. Tikimės, kad mūsų tiekėjai laikysis standartų, kuriuos jiems nustatome, ir visų taikomų įstatymų bei šio privatumo pranešimo. Jei norite, kad suteiktume jums daugiau informacijos apie tai, susisiekite su mūsų rinkodaros paslaugų skyriumi toliau nurodytu adresu.

8. AUTOMATIZUOTAS SPRENDIMŲ PRIĖMIMO PROCESAS

Šiuo metu nenaudojame jokių automatizuotų sprendimų priėmimo procesų ir neplanuojame to daryti, tačiau atnaujinsime šią privatumo politiką ir suteiksime jums visą informaciją, jei kada nors ketintume tai daryti.

9. JŪSŲ TEISĖS

Kai tvarkome jūsų asmens duomenis, jūs turite tam tikras teises:

 • jūs turite teisę gauti visų mūsų turimų jūsų asmens duomenų kopijas;
 • jei kurie nors mūsų turimi asmens duomenys yra neteisingi arba neišsamūs, galite paprašyti mūsų juos ištaisyti;
 • galite paprašyti mūsų ištrinti bet kokius asmens duomenis;
 • galite nesutikti, kad mes tvarkytume bet kokius asmens duomenis, arba apriboti jų tvarkymą.

Jei susisieksite su mumis ir paprašysite mūsų atlikti bet kurį iš šių veiksmų, mums reikės patikrinti jūsų tapatybę, kad galėtume atlikti bet kokius pakeitimus arba pateikti jums informaciją. Norėdami atlikti bet kurį iš šių veiksmų, susisiekite su mumis šiuo adresu:

UAB DR. OETKER BALTIC
Kernavės g. 88-139,
LT-08216, Vilnius
TELEFONAS: (8-5) 210 43 85
EL. PAŠTAS: OETKER@OETKER.COM

Jei nesate patenkinti tuo, kaip mes atsakėme į jūsų prašymus, arba turite kitų rūpimų klausimų dėl jūsų asmens duomenų naudojimo, galite susisiekti su Informacijos komisaro biuru (ICO) telefono numeriu 0303 123 1113 arba gauti daugiau informacijos ir patarimų ICO svetainėje www.ico.org.uk